Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ale dlaczego za 22h ćwiczeń w DOMU!! !! !! ma mieć płacone. Niech te 22h przeznaczy na zajęcia z dziećmi w szkole. Jakiś SKS, drużyna koszykówki, podnoszenia ciężarów. Dlaczego nauczyciel nie siedzi w szkole 8h i w szkole nie sprawdzi klasowe. Niech przyjdzie do pracy na 6 i do 8 zdąży się przygotować do lekcji. 4h zajęć z dziećmi, sprawdzanie klasowe i o 14 do domciu. To by było choć trochę sprawiedliwe. Myślę że nie jeden robotnik na budowie(pensja często gest 11/12zl/h) w środku zimy - 20° też po 4h poszedlby z chęcią do domu i popracowal kolejne 4h w ciepelku. Skoro już się domagacie drodzy nauczyciele takich pieniędzy to na nie za pracujecie, tak żebyśmy nie musieli wysyłać dzieci na korepetycje za grube pieniądze. A że niby nauczyciel jest lepszy od pozostałych zawodów bo co bo kto tak powiedzą? Tylko dlatego że skończył studia? Może kiedyś tak było dziś wyższe wykształcenie może mieć każdy i naprawdę jest cała rzesza ludzi po studiach którzy nie mają pracy, pracują na budowie, w sklepie albo składają długopisy żeby mieć na chleb
 Pewnie, że byłoby sprawiedliwie, gdyby wreszcie nauczyciel mógł pracować w szkole, na szkolnym sprzęcie, materiałach, pomocach, przy szkolnym biurku, korzystając ze szkolnego prądu... Marzenia. Myślisz, że kolejne rządy z miłości do nauczycieli tego nie wprowadziły? Raczej z oszczędności. Żerują na niskich i tak wynagrodzeniach nauczycieli, którzy za swoje pieniądze doposażają szkoły. A tak w ogóle to po co wysyłasz dzieci na korepetycje? Przecież możesz sama pomóc! Jak sama twierdzisz, wszyscy dziś są wykształceni. Nie płać nauczycielom za korki. Ostatecznie wyślij  do pana z budowy, pani ze sklepu albo tego, kto składa długopisy. Przecież nie ma różnicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A przy okazji pomożesz i będą mieli na chleb.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Peciowa, pani zmieni robotę bo do nauczania to się pani zdecydowanie nie nadaje a i więcej czasu będzie na oblatywanie czarnych protestow  i wykrzykiwanie żądań aborcyjnych. Nie chce żeby ktoś taki uczestniczył w wychowaniu mojego syna. Zabieram dziecko z tej szkoły. Do wiadomości pozostałych rodziców. Nauczyciele pozostający w kontakcie z naszymi dziećmi indokrynują je politycznie czego absolutnie robić im nie wolno! Czas na zjednoczenie się przeciwko takim pseudonauczycielom i wyciąganie konsekwencji. Nie pozwólmy im grać naszymi dziećmi! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słyszałem że w Puławach ktoś chciał wpisywać do rejestru zabytków budynek z PRL-u a ja tu widzę że do rejestru jako relikt PRL-u powinna być wpisana lokalna społeczność. Robotnikom i inteligencji - każdemu po równo! Jak to może być żeby nauczyciel zarabiał lepiej od reszty? Świat poszedł do przodu, pojawiły się smartfony i komputery. Wokół Puław biegnie ekspresówka. A lokalna społeczność dalej reprezentuje mentalność chłopów którzy furmankami przyjechali do pracy na Azotach. Drodzy puławscy nauczyciele. Rozważcie przeprowadzkę do innych miast. Niech dzieci tych którzy wylewają na Was pomyje matematyki, fizyki, polskiego i języków obcych uczą kasjerki (z całym szacunkiem dla tego zawodu)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczorajszy news "Minister kultury podjął decyzję o wydaniu promesy finansowania w najbliższych latach współprowadzonej przez MKiDN inwestycji pn. Muzeum "Pamięć i Tożsamość" im. św. Jana Pawła II kwotą 117 milionów zł - poinformowało w komunikacie MKiDN. Wcześniej dofinansowanie miało wynosić 70 milionów." Można???????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słyszałem że w Puławach ktoś chciał wpisywać do rejestru zabytków budynek z PRL-u a ja tu widzę że do rejestru jako relikt PRL-u powinna być wpisana lokalna społeczność. Robotnikom i inteligencji - każdemu po równo! Jak to może być żeby nauczyciel zarabiał lepiej od reszty? Świat poszedł do przodu, pojawiły się smartfony i komputery. Wokół Puław biegnie ekspresówka. A lokalna społeczność dalej reprezentuje mentalność chłopów którzy furmankami przyjechali do pracy na Azotach. Drodzy puławscy nauczyciele. Rozważcie przeprowadzkę do innych miast. Niech dzieci tych którzy wylewają na Was pomyje matematyki, fizyki, polskiego i języków obcych uczą kasjerki (z całym szacunkiem dla tego zawodu)
 bardzo dobrze, niech wyjeżdżają ci, którym praca nie pasuje, wreszcie my młodzi będziemy mieli możliwość zatrudnić się w szkołach bo jak do tej pory to gdzie nie poszłam z cv to słyszałam, że bardzo przykro ale wolnych etatów nie ma...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Młodzi bierzcie sprawy  swoje rece.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się. Jak ktoś ciężej pracuje to i więcej powinien zarabiać. Każdy człowiek jest równy mimo że jeden dostał więcej talentu a drugi mniej. Ale płaca powinna być proporcjonalna do tego czy ktoś ciężej pracuje. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słyszałem że w Puławach ktoś chciał wpisywać do rejestru zabytków budynek z PRL-u a ja tu widzę że do rejestru jako relikt PRL-u powinna być wpisana lokalna społeczność. Robotnikom i inteligencji - każdemu po równo! Jak to może być żeby nauczyciel zarabiał lepiej od reszty? Świat poszedł do przodu, pojawiły się smartfony i komputery. Wokół Puław biegnie ekspresówka. A lokalna społeczność dalej reprezentuje mentalność chłopów którzy furmankami przyjechali do pracy na Azotach. Drodzy puławscy nauczyciele. Rozważcie przeprowadzkę do innych miast. Niech dzieci tych którzy wylewają na Was pomyje matematyki, fizyki, polskiego i języków obcych uczą kasjerki (z całym szacunkiem dla tego zawodu)
bardzo dobrze, niech wyjeżdżają ci, którym praca nie pasuje, wreszcie my młodzi będziemy mieli możliwość zatrudnić się w szkołach bo jak do tej pory to gdzie nie poszłam z cv to słyszałam, że bardzo przykro ale wolnych etatów nie ma...
 Proszę bardzo. Ale pogadamy za 10 lat jak pojawia się dzieci i chec posiadania własnego mieszkania, może samochodu. Wtedy zobaczymy na ile te potrzeby będzie mozna zrealizować z nauczycielskiej pensji. No chyba że plan jest taki żeby szkoly funkcjonowały jak call center. Zatrudniamy młodych bez doświadczenia którzy po chwili znajdą sobie lepsza pracę a na ich miejsce przyjda następni również tylko na chwilę. Tyle że od takiej szkoły to ja będę trzymał dzieci z daleka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słyszałem że w Puławach ktoś chciał wpisywać do rejestru zabytków budynek z PRL-u a ja tu widzę że do rejestru jako relikt PRL-u powinna być wpisana lokalna społeczność. Robotnikom i inteligencji - każdemu po równo! Jak to może być żeby nauczyciel zarabiał lepiej od reszty? Świat poszedł do przodu, pojawiły się smartfony i komputery. Wokół Puław biegnie ekspresówka. A lokalna społeczność dalej reprezentuje mentalność chłopów którzy furmankami przyjechali do pracy na Azotach. Drodzy puławscy nauczyciele. Rozważcie przeprowadzkę do innych miast. Niech dzieci tych którzy wylewają na Was pomyje matematyki, fizyki, polskiego i języków obcych uczą kasjerki (z całym szacunkiem dla tego zawodu)
 Wywody wiejskiego nauczyciela po studiach zaocznych (z całym szacunkiem dla tego zawodu)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słyszałem że w Puławach ktoś chciał wpisywać do rejestru zabytków budynek z PRL-u a ja tu widzę że do rejestru jako relikt PRL-u powinna być wpisana lokalna społeczność. Robotnikom i inteligencji - każdemu po równo! Jak to może być żeby nauczyciel zarabiał lepiej od reszty? Świat poszedł do przodu, pojawiły się smartfony i komputery. Wokół Puław biegnie ekspresówka. A lokalna społeczność dalej reprezentuje mentalność chłopów którzy furmankami przyjechali do pracy na Azotach. Drodzy puławscy nauczyciele. Rozważcie przeprowadzkę do innych miast. Niech dzieci tych którzy wylewają na Was pomyje matematyki, fizyki, polskiego i języków obcych uczą kasjerki (z całym szacunkiem dla tego zawodu)
Wywody wiejskiego nauczyciela po studiach zaocznych (z całym szacunkiem dla tego zawodu)
 No tak. Mam robotę na Azotach i jestem królem świata. Stać mnie na furę z Reichu ale nie stać mnie na prywatną edukację i opiekę dla moich dzieci. Tylko coraz trudniej mi znaleźć jelenia który zajmie się i wychowa mi potomstwo za 1800 zeta na rękę. Trzymajcie się Państwo. Po ilości hejtu widać jak bardzo boli ten strajk tych wszystkich lejacych na Was pomyje. Czyżby nagle się okazało że nie ma komu zajmować się pociechami?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słyszałem że w Puławach ktoś chciał wpisywać do rejestru zabytków budynek z PRL-u a ja tu widzę że do rejestru jako relikt PRL-u powinna być wpisana lokalna społeczność. Robotnikom i inteligencji - każdemu po równo! Jak to może być żeby nauczyciel zarabiał lepiej od reszty? Świat poszedł do przodu, pojawiły się smartfony i komputery. Wokół Puław biegnie ekspresówka. A lokalna społeczność dalej reprezentuje mentalność chłopów którzy furmankami przyjechali do pracy na Azotach. Drodzy puławscy nauczyciele. Rozważcie przeprowadzkę do innych miast. Niech dzieci tych którzy wylewają na Was pomyje matematyki, fizyki, polskiego i języków obcych uczą kasjerki (z całym szacunkiem dla tego zawodu)
Wywody wiejskiego nauczyciela po studiach zaocznych (z całym szacunkiem dla tego zawodu)
No tak. Mam robotę na Azotach i jestem królem świata. Stać mnie na furę z Reichu ale nie stać mnie na prywatną edukację i opiekę dla moich dzieci. Tylko coraz trudniej mi znaleźć jelenia który zajmie się i wychowa mi potomstwo za 1800 zeta na rękę. Trzymajcie się Państwo. Po ilości hejtu widać jak bardzo boli ten strajk tych wszystkich lejacych na Was pomyje. Czyżby nagle się okazało że nie ma komu zajmować się pociechami?
 ty tak naprawdę myślisz? iteligencja na poziomie zero, mam nadzieję że nie jesteś nauczycielem bo bałbym się o poziom nauczania moich dzieci, tak dla Twojej wiadomości nie ma znaczenia czy mnie stać czy nie na prywatną edukację, ponieważ darmowa edukacja jest zapisem konstytucyjnym,(mam nadzieję że słyszałaś/słyszałeś o czymś takim?), płacę podatki tak jak każdy obywatel od wszystkich moich dochodów - Ty jak rozumiem też jesteś uczciwy i płacisz podatki od KAŻDEGO dochodu? no to właśnie te nasze UCZCIWIE zapłacone podatki sa między innymi źródłem finansowania edukacji...  o czym wie każdy średnio inteligentny człowiek 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słyszałem że w Puławach ktoś chciał wpisywać do rejestru zabytków budynek z PRL-u a ja tu widzę że do rejestru jako relikt PRL-u powinna być wpisana lokalna społeczność. Robotnikom i inteligencji - każdemu po równo! Jak to może być żeby nauczyciel zarabiał lepiej od reszty? Świat poszedł do przodu, pojawiły się smartfony i komputery. Wokół Puław biegnie ekspresówka. A lokalna społeczność dalej reprezentuje mentalność chłopów którzy furmankami przyjechali do pracy na Azotach. Drodzy puławscy nauczyciele. Rozważcie przeprowadzkę do innych miast. Niech dzieci tych którzy wylewają na Was pomyje matematyki, fizyki, polskiego i języków obcych uczą kasjerki (z całym szacunkiem dla tego zawodu)
Wywody wiejskiego nauczyciela po studiach zaocznych (z całym szacunkiem dla tego zawodu)
No tak. Mam robotę na Azotach i jestem królem świata. Stać mnie na furę z Reichu ale nie stać mnie na prywatną edukację i opiekę dla moich dzieci. Tylko coraz trudniej mi znaleźć jelenia który zajmie się i wychowa mi potomstwo za 1800 zeta na rękę. Trzymajcie się Państwo. Po ilości hejtu widać jak bardzo boli ten strajk tych wszystkich lejacych na Was pomyje. Czyżby nagle się okazało że nie ma komu zajmować się pociechami?
ty tak naprawdę myślisz? iteligencja na poziomie zero, mam nadzieję że nie jesteś nauczycielem bo bałbym się o poziom nauczania moich dzieci, tak dla Twojej wiadomości nie ma znaczenia czy mnie stać czy nie na prywatną edukację, ponieważ darmowa edukacja jest zapisem konstytucyjnym,(mam nadzieję że słyszałaś/słyszałeś o czymś takim?), płacę podatki tak jak każdy obywatel od wszystkich moich dochodów - Ty jak rozumiem też jesteś uczciwy i płacisz podatki od KAŻDEGO dochodu? no to właśnie te nasze UCZCIWIE zapłacone podatki sa między innymi źródłem finansowania edukacji...  o czym wie każdy średnio inteligentny człowiek
 Bez obaw. Już na początku swojej drogi zawodowej założylem że z pensji nauczyciela rodziny nie utrzymam. Natomiast jestem rodzicem i szczerze mówiąc wkurza mnie hejt na tych którym jeszcze chce się ten zawód wykonywac. To jest właśnie tak bardzo widoczna w Puławach mentalna komuna że jak ktoś płaci podatki to wydaje mu się ze wszystko ma byc zapewnione. Ile tych podatków i składek ZUS i innych jest z przeciętnej azotowej pensji? 1000, 2000? Z tego mają być szpitale, drogi, służby, utrzymanie rosnącej armii emerytów a ostatnio 500+ i Rydzyka. Z tego mają byc też nauczyciele do których poleci przy byle okazji tatuś albo mamusia że skargą że skoro pociecha ma slabe stopnie to jest na pewno wina nauczyciela. Ale spokojnie. Nie za rok i nie za dwa ale przyjdzie taki czas że w niedoinwestowany szkolnictwie publicznym poziom upadnie tak bardzo że aby wykształcić dziecko na poziomie trzeba będzie zapłacić ciężkie pieniądze w szkole prywatnej. A wtedy każdy zobaczy ile naprawdę warta jest praca tych oblewanych pomyjami "nierobów"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słyszałem że w Puławach ktoś chciał wpisywać do rejestru zabytków budynek z PRL-u a ja tu widzę że do rejestru jako relikt PRL-u powinna być wpisana lokalna społeczność. Robotnikom i inteligencji - każdemu po równo! Jak to może być żeby nauczyciel zarabiał lepiej od reszty? Świat poszedł do przodu, pojawiły się smartfony i komputery. Wokół Puław biegnie ekspresówka. A lokalna społeczność dalej reprezentuje mentalność chłopów którzy furmankami przyjechali do pracy na Azotach. Drodzy puławscy nauczyciele. Rozważcie przeprowadzkę do innych miast. Niech dzieci tych którzy wylewają na Was pomyje matematyki, fizyki, polskiego i języków obcych uczą kasjerki (z całym szacunkiem dla tego zawodu)
Wywody wiejskiego nauczyciela po studiach zaocznych (z całym szacunkiem dla tego zawodu)
No tak. Mam robotę na Azotach i jestem królem świata. Stać mnie na furę z Reichu ale nie stać mnie na prywatną edukację i opiekę dla moich dzieci. Tylko coraz trudniej mi znaleźć jelenia który zajmie się i wychowa mi potomstwo za 1800 zeta na rękę. Trzymajcie się Państwo. Po ilości hejtu widać jak bardzo boli ten strajk tych wszystkich lejacych na Was pomyje. Czyżby nagle się okazało że nie ma komu zajmować się pociechami?
ty tak naprawdę myślisz? iteligencja na poziomie zero, mam nadzieję że nie jesteś nauczycielem bo bałbym się o poziom nauczania moich dzieci, tak dla Twojej wiadomości nie ma znaczenia czy mnie stać czy nie na prywatną edukację, ponieważ darmowa edukacja jest zapisem konstytucyjnym,(mam nadzieję że słyszałaś/słyszałeś o czymś takim?), płacę podatki tak jak każdy obywatel od wszystkich moich dochodów - Ty jak rozumiem też jesteś uczciwy i płacisz podatki od KAŻDEGO dochodu? no to właśnie te nasze UCZCIWIE zapłacone podatki sa między innymi źródłem finansowania edukacji...  o czym wie każdy średnio inteligentny człowiek
Bez obaw. Już na początku swojej drogi zawodowej założylem że z pensji nauczyciela rodziny nie utrzymam. Natomiast jestem rodzicem i szczerze mówiąc wkurza mnie hejt na tych którym jeszcze chce się ten zawód wykonywac. To jest właśnie tak bardzo widoczna w Puławach mentalna komuna że jak ktoś płaci podatki to wydaje mu się ze wszystko ma byc zapewnione. Ile tych podatków i składek ZUS i innych jest z przeciętnej azotowej pensji? 1000, 2000? Z tego mają być szpitale, drogi, służby, utrzymanie rosnącej armii emerytów a ostatnio 500+ i Rydzyka. Z tego mają byc też nauczyciele do których poleci przy byle okazji tatuś albo mamusia że skargą że skoro pociecha ma slabe stopnie to jest na pewno wina nauczyciela. Ale spokojnie. Nie za rok i nie za dwa ale przyjdzie taki czas że w niedoinwestowany szkolnictwie publicznym poziom upadnie tak bardzo że aby wykształcić dziecko na poziomie trzeba będzie zapłacić ciężkie pieniądze w szkole prywatnej. A wtedy każdy zobaczy ile naprawdę warta jest praca tych oblewanych pomyjami "nierobów"
 Nauczycielu (po twoich wpisach, nie sądzę, że jesteś nauczycielem, ale) powinieneś się dokształcać, jeżeli chcesz nim być. Kształcenie za PRL-u było na wyższym poziomie niż reprezentujesz, a nauczyciel nie mieli takiej pogardy dla innych grup pracujących. Trochę szacunku dla społeczeństwa Puław. Dobrze, że wiesz, że są komputery i tablety oraz obwodnica, ale Azotów już nie ma. NIE MA. Jest Grupa Zakłady Azotowe Puławy, "A lokalna społeczność dalej reprezentuje mentalność chłopów " za ten wpis, społeczność powinna cię wywieść z Puław na furmance z gnojem. W Grupie Puławy nie pracują "chłopy którzy przyjeżdżają furmankami " lecz wykształceni świadomi pracownicy, którym wiedza i doświadczeniem nie dorównujesz. Wiedzę i doświadczenie zawodowe zdobyli na stanowiskach pracy od przełożonych, współpracowników i kursach, ponieważ ostatnie szkoły specjalizujące się w takich zawodach zlikwidowane zostały 17 lat temu. Co do prywatnej edukacji, o której marzysz, to życzę nauczycielom prywatyzacji szkół, a tobie dodatkowo, prywatnego leczenia. Jak na razie to ty oblewasz pomyjami pracowników Grupa Zakłady Azotowe Puławy, a krzyczysz ze was (nauczycieli) oblewają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaraz otworzą nowy markret, więc można składać CV. Pracuję w markecie i zarabiam 5500 brutto+ dodatki i uwierzcie trzeba umieć wiele. Praca w markecie nie jest ujmą, a pracować trzeba. Większość tych młodych też skończy w marketach. A co do nauczycieli, jak nie pasuje to do niemca na pole.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaraz otworzą nowy markret, więc można składać CV. Pracuję w markecie i zarabiam 5500 brutto+ dodatki i uwierzcie trzeba umieć wiele. Praca w markecie nie jest ujmą, a pracować trzeba. Większość tych młodych też skończy w marketach. A co do nauczycieli, jak nie pasuje to do niemca na pole.
 NAUCZYCIELU, dodatki maja tylko nauczyciele. Krzyczysz że nie chcesz komuny, a dodatek komunistyczny z 1982r bierzesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przejrzałem trochę komentarzy i tak sobie myślę że jednak w szkole nie ptrafili wychować i ukształtować  zdecydowanej wiekszości tu komentujących!!!!!! Skąd tyle jadu? Błędów ortograficznych i stylistycznych nie mówiąc już o interpunkcji? Dla wyżej piszących i ich potomków reedukacja i prywatne szkoły!!!!! Przed laty jak nauczyciel zwrócił uwagę, nie mówiac już o kozie, kącie czy przylaniu, uczeń składał uszy po sobie i w domu przemilczał bo mu jeszcze rodzice poprawili!!!!!!! A obecny i zdecydowanie za  liberalny poziom wychowania daje efekty jak u przdmówców!!!!! Spuszcam zasłonę milczenia!!!!!!! Święta czas zacząć....... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co, to za śmieszny cyrk? Nauczyciele to jest straszne, że w jako osoby które bądź co bądź mają kształtować tych młodych ludzi manipulujecie nimi i używacie ich jako narzędzia do własnych celów. Jaki w dajecie przykład tym młodym ludziom rzucając takie teksty o kasjerkach (swoją drogą w większości kasjerka robi więcej od was i nie ma wakacji 2 razy w roku ale spoko). Teraz się tak zachowujecie a za chwilę będzie płakać, że wami gardzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Peciowa, pani zmieni robotę bo do nauczania to się pani zdecydowanie nie nadaje a i więcej czasu będzie na oblatywanie czarnych protestow  i wykrzykiwanie żądań aborcyjnych. Nie chce żeby ktoś taki uczestniczył w wychowaniu mojego syna. Zabieram dziecko z tej szkoły. Do wiadomości pozostałych rodziców. Nauczyciele pozostający w kontakcie z naszymi dziećmi indokrynują je politycznie czego absolutnie robić im nie wolno! Czas na zjednoczenie się przeciwko takim pseudonauczycielom i wyciąganie konsekwencji. Nie pozwólmy im grać naszymi dziećmi!
 A co robią faceci w sukienkach ? Lepiej uświadamiać politycznie niż ryć mózgi pociechom religiami wszelkiej maści
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczoraj po południu na słupach ogłoszeniowych pojawiły się kartki informujące o miejscu i dacie pikiety. Dziś wieczorem już ich nie było, ktoś pozrywał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...